trend

Odzież od zawsze miała dla ludzi głębsze znaczenie będą swoistą formą niewerbalnego komunikatu. Odzież wskazywała na status społeczny, pełnioną rolę w społeczeństwie, niejednokrotnie była środkiem do demonstrowania przynależności do określonych grup i subkultur, z pomocą odzieży wskazywano na swoje poglądy bądź wyznanie. Ta rola odzieży jest aktualna i dziś, a obecnie coraz częściej zwraca się uwagę na to, by grafiki czy napisy na ubraniach nie były przypadkowe.

Odzież z nadrukami

W ten trend idealnie wpasowują się koszulki, bluzy, czapki, bluzy z własnym nadrukiem. Dzięki elastycznej ofercie firm, które sprzedają odzież z nadrukami można w prosty sposób zaprojektować własny nadruk. W ten sposób, z pomocą łatwego w obsłudze kreatora koszulek, można zaprojektować niepowtarzalne ubrania, które wyrażają dowolne treści. Przy tworzeniu nadruków na ubrania i gadżety można korzystać z gotowych szablonów i czcionek, które można dowolnie modyfikować, jak i tworzyć cały nadruk samodzielnie od podstaw. Kreator koszulek daje też możliwość wykorzystania własnych zdjęć. W ten sposób można na koszulce lub innym elemencie ubioru umieścić dowolną myśl, cytat, obrazek, karykaturę, zdjęcie etc. – ZAPROJEKTUJ KOSZULKĘ

Projektowanie własnej odzieży

Tworzenie własnych nadruków jest fantastyczną zabawą, niezależnie od tego czy ubrania będą zawierały ważny dla nas przekaz, czy będą po prostu wyrazem naszej kreatywności i artystycznej duszy. To jakie ubrania będziemy nosić zależy teraz od nas i naszej wyobraźni, a nie od tego co narzucą nam projektanci mody czy firmy produkujące masowo odzież. W dodatku koszulka z własnym nadrukiem będzie jedyna i niepowtarzalna, chyba, że zdecydujemy inaczej i zamówimy więcej koszulek z tym samym nadrukiem dla rodziny lub przyjaciół.
Warto chociażby spróbować stworzyć własne wzory i napisy, pobawić się kolorami i formami. Nawet jeśli ostatecznie nie zdecydujemy się na wykonanie danej rzeczy, to sam proces projektowania i tworzenia da nam dużo radości. Wystarczy trochę chęci, wyobraźni i kreatywności.